Automatizace a CRM integrace

Automatizace, CRM integrace a pokročilá analytika

Umět využívat svůj LinkedIn profil pro business je jedna věc, zapojit do aktivity celý prodejní tým, nastavit si vlastní digitální strategii a hlavně vše měřit a vyhodnocovat, je věc druhá. 

Díky online datům a chytrým digitálním nástrojům umíme v online prostoru vytipovat potenciální zákazníky, monitorovat jejich chování na webu a sociálních sítích a oslovit je s obchodní nabídkou v ten správný čas.

Digitální Sales infrastrukturu vytváříme pomocí cloudových CRM nástrojů, softwarů pro marketingovou automatizaci a e-mailing. 

 

Identifikace kontaktů na webových strákách

Webové stránky nemusí fungovat jen jako výkladní skříň. Pomocí moderních nástrojů umíme dnes rozeznat jednotlivé návštěvníky a dlouhodobě monitorovat jejich chování na webových stránkách. 

Navázání obchodní konverzace

Mezi zájmem a uzavřením obchodu mohou v B2B prostředí uběhnout dlouhé měsíce. Jak s potenciálním zákazníkem udržet kontakt a vybudovat si obchodní vztah? Na základní otázky o produktu mu může na webových stránkách odpovědět chatbot, podrobnější informace a zajímavé tipy mu pak zprostředkuje dobře cílená e-mailová kampaň. To vše automaticky a 24/7. 

Scoring a Sales

Informace o chování zákazníků a digitální data vyhodnocujeme v CRM systémech. Výsledkem je pak scoring kontaktů, díky kterému Sales tým lépe rozumí potřebám zákazníků a cílí svou práci ve správný čas na ty správné kontakty.

Jsme oficiální partner těchto online nástrojů a aplikací