Vzdělání a konzultace

Vzdělání a konzultace

Dlouholetou praxí ověřené vzdělávací programy pro jednotlivce i celé prodejní či marketingové týmy, které vás provedou všemi důležitými aspekty sociální sítě LinkedIn. Nabízíme otevřené workshopy pro veřejnost i kurzy šité na míru potřebám jednotlivých firem či organizací.

Témata našich kurzů

Digitální networking

Workshop pro obchodní týmy a vedení společností, který vám ukáže sílu využití osobních účtů ve free verzi pro firemní komunikaci.

LinkedIn Sales Navigator

Pokročilý kurz pro obchodní týmy o social sellingu, využití LinkedIn jako prodejního nástroje s využitím prémiových funkcí účtu LinkedIn Sales Navigator.

Firemní stránka a firemní obsah

Nastavení, správa obsahu a datová analýza na LinkedIn firemní stránce. Kurz je určen pro správce stránek a marketingové týmy.
_

Placená inzerce na LinkedIn

Nastavení, správa a optimalizace placených kampaní na LinkedIn s využitím nástroje LinkedIn Campaign Manager.

Reference

Našimi kurzy, přednáškami a firemními workshopy prošlo za poslední 2 roky více než 2 200 lidí. Příspěvky, které jsme publikovali, měly zásah přes 6 milionů, a to vše bez placené inzerce.

Forma je čistě na vás. Kurzy i konzultace lze doručit fyzicky, online či hybridně.
Témata i úroveň kurzů vybíráme dle vašich požadavků a úvodního auditu, který odhalí, jak si vaše firma a vybraní zaměstnanci na LinkedIn stojí.

Kontakt

Chcete se na něco zeptat nebo máte zájem o spolupráci? Neváhejte nás kontaktovat.


Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.