Konkrétní termín není vypsaný. Máte-li zájem o školení, ozvěte se nám.

WORKSHOP: TO NEJLEPŠÍ Z LINKEDIN SALES NAVIGATOR

Na základě nabytých zkušeností jsme dali dohromady půldenní workshop, který má za cíl naučit obchodní profesionály se SALES NAVIGATOR komplexně pracovat.

WORKSHOP: VYUŽITÍ LINKEDIN V B2B PRODEJI A MARKETINGU

Na workshopu se dozvíte, jak správně využít LinkedIn v B2B prodeji a marketingu. Vše prakticky probereme a ukážeme si, jak efektivně s profily pracovat a k čemu se dají použít.

WORKSHOP: JAK PRACOVAT S FIREMNÍ STRÁNKOU NA LINKEDIN

Jakou roli hraje firemní stránka při nastavování digitální strategie? Zásadní. Dozvíte se, jak správně využít veškeré možnosti, které firemní stránka nabízí. Výjimkou nebude ani placená reklama v Campaign Manageru.

WORKSHOP: PLACENÁ PROPAGACE NA LINKEDIN (CAMPAIGN MANAGER)

Placená propagace na LinkedIn je stále oblíbenější součástí marketingových plánů. Cílem workshopu je naučit marketéry s CAMPAIGN MANAGER komplexně pracovat.

WORKSHOP: JAK NA ORGANIZACI B2B WEBINÁŘŮ V PRAXI

Generovat kvalitní leady pro obchodní oddělení je hlavním úkolem marketingových aktivit B2B firem. Na workshopu si ukážeme, jak se k novým obchodním kontaktům dostat digitální cestou, pomocí online webinářů.

ONLINE B2B MARKETING A SALES KONFERENCE: FUTURE SUMMIT #4

Letos na podzim se již počtvrté můžeme potkat na online B2B konferenci Future Summit. Cílem je opět představit novinky a trendy nejen v B2B marketingu a prodeji. Registrace spustíme během července.